Kancelaria odszkodowawcza – co należy o niej wiedzieć?

Polacy coraz częściej nie godzą się na odszkodowania, która są przyznawane przez zakłady ubezpieczeniowe czy też ZUS. Z tego też powodu na polskim rynku coraz śmielej i skuteczniej poczynają sobie kancelarie odszkodowawcze. Co to za kancelarie, co można dzięki nim uzyskać, czy taka współpraca zawsze się opłaca?

Kancelaria odszkodowawcza może nam pomóc w wywalczeniu większego odszkodowania. Nie ma znaczenia czy mowa o odszkodowaniach płynących w ramach polis ubezpieczeniowych czy nie godzi się na to co proponuje choćby Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Kancelarie tego typu dysponują odpowiednim zapleczem personalnym, prawnikami, radcami prawnymi, specjalizującymi się w konkretnych przypadkach. Dzięki temu zwiększa się szansa na pozytywne zakończenie całego procesu o przyznanie należnego odszkodowania.

Ile kosztuje współpraca z kancelarią odszkodowawczą? Wszystko zależy od rodzaju kancelarii i umowy jaką się podpisze. Oczywiście nikt w tej branży nie działa charytatywnie, a ich zarobkiem jest procent od uzyskanego odszkodowania. Stawki procentowe z potencjalnego odszkodowania mogą być najróżniejsze. Im trudniejsza sprawa tym oczywiście przyszły procent dla kancelarii będzie wyższy. I odwrotnie, im łatwiejsza sprawa o odszkodowanie tym zazwyczaj procent jest niższy.

Witaj na moim blogu o edukacji! Serwis poświęcony jest wiedzy i edukacji! Znajdziesz tutaj wiele ciekawych popularnonaukowych artykułów. Prowadzenie bloga to moja pasja dlatego przykładam się do tego i każdy artykuł starannie opracowuje. Jeśli podobają Ci się treści jakie tutaj zamieszczam to zapraszam do likowania na fb i komentowania!

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej: